Wie zijn we? Biogas Plus is een jong dynamisch bedrijf dat zich richt op langdurige  samenwerking met haar klanten. De mensen van Biogas Plus zijn daar ook  volledig op gericht. De klant staat voorop: 24 uur per dag 7 dagen in de  week. Naam: Wim Kuster Functie: directeur Kerntaken: verkoop, financieel, organisatie Contact: w.kuster@biogasplus.nl Naam: Seine Roelofs Functie: directeur Kerntaken: biologie, innovatie, verkoop Contact: s.roelofs@biogasplus.nl Naam: Joris Fasen Functie: senior projectleider Kerntaken: algehele projectleiding, innovatie Contact: j.fasen@biogasplus.nl Naam: Bart van der Burgt Functie: projectleider & bedrijfsbureau Kerntaken: projectleiding, planning, inkoop, veiligheid Contact: b.vanderburgt@biogasplus.nl Naam: Joris Roelofs Functie: projectleider Kerntaken: engineering, projectleiding Contact: j.roelofs@biogasplus.nl Naam: Martin van Warmerdam Functie: business development Kerntaken: projectontwikkeling, onbalansregelaar, verkoop, SDE Contact: m.vanwarmerdam@biogasplus.nl Naam: Maarten Jonker Functie: senior adviseur Kerntaken: gasopwerking, gasbehandeling, groen gas Contact: m.jonker@biogasplus.nl Naam: Marcel Verhaart Functie: senior adviseur Kerntaken: groen gas, SDE, biologie, vergunningen Contact: m.verhaart@biogasplus.nl Naam: Lonneke Adriaans Functie: boekhouder Kerntaken: administratie, waterijzer Contact: l.adriaans@biogasplus.nl Naam: Jody Wijnen Functie: administratief medewerker Kerntaken: administratie Contact: j.wijnen@biogasplus.nl Naam: Wim Kuster sr. Functie: adviseur Kerntaken: algemeen advies, administratie Contact: w.kuster.sr@biogasplus.nl Naam: Marcel Vogelzangs Functie: project engineer / constructeur Kerntaken: engineering, documentatie Contact: m.vogelzangs@biogasplus.nl Naam: Bastiaan Wolthuis Functie: project engineer / constructeur Kerntaken: engineering, documentatie Contact: b.wolthuis@biogasplus.nl Naam: Leon Peters Functie: project engineer / constructeur Kerntaken: engineering Contact: l.peters@biogasplus.nl Naam: Peter Appels Functie: bouwkundig engineer Kerntaken: engineering civiel Contact: p.appels@biogasplus.nl Naam: John Smeets Functie: project engineer / constructeur Kerntaken: engineering Contact: j.smeets@biogasplus.nl Naam: Martien van Kemenade Functie: service coördinator Kerntaken: service & onderhoud, inkoop Contact: m.vankemenade@biogasplus.nl Naam: Erik Roelofs Functie: bedrijfsleider biogasinstallatie Kerntaken: bedrijfsleider & operator biogasinstallatie Contact: info@biogasplus.nl Naam: Jan Fasen Functie: technisch medewerker Kerntaken: montage, constructie, service & onderhoud Contact: info@biogasplus.nl Naam: Ed van Bommel Functie: technisch medewerker Kerntaken: montage, constructie, service & onderhoud Contact: info@biogasplus.nl Naam: Thomas Roelofs Functie: technisch medewerker Kerntaken: montage, constructie, service & onderhoud Contact: info@biogasplus.nl Naam: Przemek Smolinski Functie: technisch medewerker Kerntaken: montage, constructie, service & onderhoud, operator Contact: info@biogasplus.nl Naam: Remco Witlox Functie: technisch medewerker Kerntaken: montage, constructie, service & onderhoud, operator Contact: info@biogasplus.nl Naam:  Dirk-Jan Gerritsen  Functie:  technisch medewerker  Kerntaken: montage, constructie, service & onderhoud  Contact:  info@biogasplus.nl  NL  EN