Biogas installatie biogasplus

Wie zijn we

Dynamische en klantgericht

Biogas Plus is een jong dynamisch bedrijf dat zich richt op langdurige samenwerking met haar klanten. De mensen van Biogas Plus zijn daar ook volledig op gericht. De klant staat voorop: 24 uur per dag 7 dagen in de week.

Naam: Wim Kuster
Functie: directeur
Kerntaken: verkoop, financieel, organisatie
Contact: w.kuster@biogasplus.nl

Naam: Seine Roelofs
Functie: directeur
Kerntaken: biologie, innovatie, verkoop
Contact: s.roelofs@biogasplus.nl
 

Naam: Joris Fasen 
Functie: senior projectleider
Kerntaken: algehele projectleiding, innovatie
Contact: j.fasen@biogasplus.nl
 
 
Naam: Bart van der Burgt
Functie: projectleider & bedrijfsbureau 
Kerntaken: projectleiding, planning, inkoop, veiligheid
Contact: b.vanderburgt@biogasplus.nl

Naam: Joris Roelofs 
Functie: projectleider
Kerntaken: engineering, projectleiding
Contact: j.roelofs@biogasplus.nl
Naam: Martin van Warmerdam
Functie: business development 
Kerntaken: projectontwikkeling, onbalansregelaar, verkoop, SDE
Contact: m.vanwarmerdam@biogasplus.nl

Naam: Maarten Jonker
Functie: senior adviseur
Kerntaken: gasopwerking, gasbehandeling, groen gas
Contact: m.jonker@biogasplus.nl

Naam: Marcel Verhaart
Functie: senior adviseur
Kerntaken:groen gas, SDE, biologie, vergunningen
Contact: m.verhaart@biogasplus.nl
Naam: Lonneke Adriaans
Functie: boekhouder
Kerntaken: administratie, waterijzer
Contact: l.adriaans@biogasplus.nl

Naam: Jody Wijnen
Functie: administratief medewerker
Kerntaken: administratie
Contact: j.wijnen@biogasplus.nl

Naam: Wim Kuster sr.
Functie: adviseur
Kerntaken: algemeen advies, administratie
Contact: w.kuster.sr@biogasplus.nl
Naam: Marcel Vogelzangs
Functie: project engineer / constructeur
Kerntaken: engineering, documentatie
Contact: m.vogelzangs@biogasplus.nl

Naam: Bastiaan Wolthuis
Functie: project engineer / constructeur
Kerntaken: engineering, documentatie
Contact: b.wolthuis@biogasplus.nl

Naam: Leon Peters
Functie: project engineer / constructeur
Kerntaken: engineering
Contact: l.peters@biogasplus.nl
Naam: Peter Appels
Functie: bouwkundig engineer
Kerntaken: engineering civiel
Contact: p.appels@biogasplus.nl

Naam: John Smeets
Functie: project engineer / constructeur
Kerntaken: engineering
Contact: j.smeets@biogasplus.nl

Naam:Martien van Kemenade
Functie:service coördinator 
Kerntaken:service & onderhoud, inkoop
Contact: m.vankemenade@biogasplus.nl
Naam: Erik Roelofs
Functie: bedrijfsleider biogasinstallatie
Kerntaken:bedrijfsleider & operator biogasinstallatie
Contact: info@biogasplus.nl

Naam:Jan Fasen
Functie: technisch medewerker
Kerntaken: montage, constructie, service & onderhoud
Contact: info@biogasplus.nl

Naam: Ed van Bommel
Functie: technisch medewerker
Kerntaken: montage, constructie, service & onderhoud
Contact: info@biogasplus.nl
Naam: Thomas Roelofs
Functie: technisch medewerker
Kerntaken: montage, constructie, service & onderhoud
Contact: info@biogasplus.nl

Naam: Przemek Smolinski
Functie: technisch medewerker
Kerntaken: montage, constructie, service & onderhoud, operator
Contact: info@biogasplus.nl
Naam:Remco Witlox
Functie: technisch medewerker
Kerntaken: montage, constructie, service & onderhoud, operator
Contact: info@biogasplus.nl
Naam: Dirk-Jan Gerritsen 
Functie: technisch medewerker 
Kerntaken: montage, constructie, service & onderhoud 
Contact: info@biogasplus.nl